Wiadomości

  • 13 stycznia 2016
  • wyświetleń: 3157

Zatrzymani awanturnicy z Komorowic

Pijani klienci wszczęli awanturę i niszczyli wyposażenie lokalu. Ich agresji nie ostudził nawet widok umundurowanych policjantów, których napastnicy zaatakowali i usiłowali pobić. Sprawcy zostali szybko i skutecznie obezwładnieni przez mundurowych z komisariatu IV w Bielsku-Białej.

Do zdarzenia doszło wieczorem w jednym z lokali w bielskich Komorowicach, gdzie mężczyźni ucztowali przejście na emeryturę jednego z kolegów. W pewnym momencie wszczęli jednak awanturę, w czasie której zaczęli niszczyć wyposażenie lokalu. Obsługa wezwała na pomoc policjantów. Widok umundurowanych stróżów prawa nie zrobił jednak większego wrażenia na awanturnikach. Swoją agresję skierowali oni na policjantów. Zaatakowali mundurowych, szarpali za mundury. Usiłowali ich pobić i kopać. Zwracali się do stróżów prawa wulgarnymi słowami.

Policjanci obezwładnili napastników i zakuli ich w kajdanki. Zatrzymanymi okazali się trzej mężczyźni w wieku od 46 do 62 lat. Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki od 1,5 do 3 promili alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszeli zarzuty. Za przestępstwa te grozi im teraz do 3 lat za kratami.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.