Wiadomości

  • 9 stycznia 2016
  • 10 stycznia 2016
  • wyświetleń: 2558

WOŚP w Gemini Park Bielsko-Biała

Za nami:

Gemini Park Bielsko-Biała już po raz kolejny wspiera coroczną zbiórkę pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Gemini Park Bielsko-Biała zaprasza w najbliższą niedzielę, 10 stycznia na wielki Finał WOŚP do strefy eventowej na parterze Centrum Handlowego. Impreza rozpocznie się o godzinie 13.00. W harmonogramie akcji przewidziano liczne licytacje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: gadżety z autografami siatkarzy BBTS i BKS Aluprof, wylicytować będzie można również wyjątkowe gadżety od Rafała Sonika - kalendarze, podkładki pod mysz, koszulki oraz torbę.

Gemini Park gwarantuje dobrą zabawę również najmłodszym i zaprasza wszystkie dzieci od godziny 13.00 na fantazyjne malowanie buziek i animacje, które zaczynają się od godziny 14.00 i potrwają aż do 16.00. Podczas Finału o godz. 16.00 wystąpi Zespół Pieśni i Tańca Beskid prezentując fragmenty widowiska „Jutro będzie wesele”, a później swoją twórczość przedstawi Teatr Granda.

Tegoroczną zbiórkę w Gemini Park przeprowadzi Sztab WOŚP Grupa Ratownictwa PCK Bielsko-Biała. Na miejscu będą wolontariusze, którzy zbiorą do puszek WOŚP datki od wszystkich darczyńców, ofiarując w zamian symboliczne serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze zebrane podczas 24. Finału WOŚP, zostaną przeznaczone na zakup urządzeń medycznych do oddziałów pediatrycznych oraz przyczynią się do zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Gemini Park zaprasza całe rodziny do przyłączenia się do tej wyjątkowej akcji, pomimo mrozu za oknami zapewniona będzie ciepła i radosna atmosfera.

W tym roku hasło przewodnie 24. Finału WOŚP brzmi „Mierzymy Wysoko”, dlatego Gemini Park namawia do wielkich czynów - spędzenia tego dnia na pomaganiu potrzebującym i dobrej zabawy w gronie rodzinnym.
Niezapomniana zabawa w Gemini już w najbliższą niedzielę w godzinach 13.00 - 18.00.

BM / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj