Wiadomości

  • 8 stycznia 2016
  • 10 stycznia 2016
  • wyświetleń: 7667

Finałowe granie na bielskim Rynku

Za nami:

Dzisiaj na bielskim Rynku odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. O godzinie 20.00 do nieba zostanie wysłane symboliczne "światełko".

wośp bielsko 2015
Finałowe granie na bielskim Rynku · fot. bielsko.info


Bielski sztab WOŚP zaprasza mieszkańców Bielska-Białej do wzięcia udziału w orkiestrowym graniu na Rynku. Podobnie jak w ubiegłym roku już od wczesnych godzin popołudniowych na scenie zagrają zespoły z Podbeskidzkiego Przeglądu Muzycznego. Dodatkowo w czasie imprezy zobaczymy wystawę pojazdów militarnych, pokazu sprzętu i umiejętności ratowników medycznych oraz strażaków.

O godzinie 20.00 zostanie wysłane światełko do nieba. Organizatorzy WOŚP w Bielsku-Białej zrezygnowali z popularnych w całym kraju pokazów fajerwerków i zaplanowali nietypowy pokaz laserowy. Wszystkim po to, aby nie hałasować i zwrócić uwagę na los zwierząt, które przerażają wybuchy sztucznych ogni.

W czasie 24. finału WOŚP po raz kolejny zbierać pieniądze dla pediatrii, tym razem wyposażając oddziały podstawowe, co umożliwi zakup sprzętu dla większej ilości szpitali, także tych małych. Zbliżający się finał to również zbiórka na rzecz geriatrii. W ubiegłym roku bielski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrał ponad 200 tys. złotych.

Towarzyszące wydarzenia w Bielsku-Białej:


plakat wośp

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.