Wiadomości

  • 9 stycznia 2016
  • wyświetleń: 3206

Bielska Scena Kabaretowa

Gwiazdą wieczoru będzie Mistrz Mowy Polskiej, laureat wielu prestiżowych nagród, wśród których najbardziej sobie ceni Małe Berło przyznane mu przez Wojciecha Młynarskiego, artysta rozlicznych talentów (encyklopedie wymieniają przy jego nazwisku od kilku do kilkunastu zawodów) - Andrzej Poniedzielski.

Andrzej Poniedzielski
Andrzej Poniedzielski wystąpi na Bielskiej Scenie Kabaretowej w Teatrze Polskim. · fot. Rafał Gacek


Na BSK Andrzej Poniedzielski występował już kilkukrotnie, za każdym razem zaskakując widzów. Widzieliśmy Chlip-Hop z Magdą Umer, SzlafRock&Roll z Patrycją Zisch, improwizowany wspólnie z gospodarzem BSK wieczór Odpowiedzi bez pytań, Recital jubileuszowy z Andrzejem Pawlukiewiczem, czy niespodziewany duet na recitalu Basi Stępniak-Wilk.

Jak będzie tym razem? W poniedziałek, 25 stycznia o godzinie 19.00 artysta wraca na Bielską Scenę Kabaretową z nową płytą (Live?), nową książką (Szumi czas - kalendarz 2016) i nowym programem (Due Ty Due Ja). A przede wszystkim z nową energią. W pierwszej części wieczoru - jak zwykle - premierowy koktajl przygotowany przez gospodarza BSK.

Noworoczne niespodzianki, goście specjalni, kabaret TON, bielskie akcenty oraz zaskakujące interpretacje klasyków kabaretu i piosenki literackiej.

Gospodarz sceny - Piotr Skucha.

BM / bielsko.info

źródło: Teatr Polski w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj