bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 października 2011
  • 15 października 2011
  • wyświetleń: 3367

Oddaj krew, otrzymasz bilety

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Za nami:

Klub TS Podbeskidzie po raz drugi organizuje akcję „Oddaj krew - idź na mecz” w Galerii Sfera w Bielsku-Białej. 15 października od 10.00 do 15.00 na parkingu Galerii ustawiony będzie ambulans do pobierania krwi.

Teatr Polski
Za oddaną krew otrzymasz bilety do teatru


Honorowym dawcą krwi może zostać zdrowa osoba w wieku od 18 do 65 lat. Badania krwi będą prowadzone na miejscu, należy jednak pamiętać o zabraniu dowodu osobistego. Na dawców czekają bezpłatne zaproszenia na mecz „Górali”, bilety do Teatru Polskiego oraz upominki-niespodzianki. Zbiórce krwi przed Galerią Sfera towarzyszyć będą liczne atrakcje: występy taneczne, pokazy pierwszej pomocy oraz występ aktorów Teatru Polskiego.

„Ubiegłoroczna akcja zbiórki krwi w Sferze z „Góralami” była ogromnym sukcesem. Dzięki aktywnemu uczestnictwu naszych klientów pobiliśmy wszelkie rekordy ilościowe. Mam nadzieję, że w tym roku znowu ochotnicy dopiszą i ustanowimy kolejne chlubne rekordy.” - komentuje Anna Dworak, Dyrektor Marketingu Galerii Sfera.

Akcja „Oddaj krew - idź na mecz” organizowana jest po raz drugi przez klub TS Podbeskidzie S.A. we współpracy z PCK, Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Katowic, Teatrem Polskim z Bielska-Białej oraz Galerią Sfera. Partnerami akcji są także Powermed i BH Podbeskidzie.

adv / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj