bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 listopada 2015
  • wyświetleń: 1214

Gra miejska Bielsko Xmas Story

Zachęcamy wszystkich uczniów szkół gimnazjalnych i średnich do udziału w grze miejskiej "Bielsko Xmas Story", która odbędzie się 6 grudnia. W grze brać będą udział zespoły 3-5 osobowe, a jej start zaplanowano na godzinę 12.00. Miejsce zbiórki: ulica 11 Listopada 102 w Bielsku-Białej (siedziba Banku Zachodniego WBK).

Aby wziąć udział w grze należy zebrać grupę przyjaciół, odwiedzić profil wydarzenia na Facebooku i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Udział w grze jest bezpłatny, a na uczestników czekają liczne nagrody.

Za pomysłem i realizacją "Bielsko Xmas Story" stoi grupa licealistów z Bielska-Białej, a projekt realizowany jest w ramach olimpiady / konkursu pt. "Zwolnieni z teorii". Bielsko Xmas Story jest jednym z kilkuset projektów realizowanych w ramach konkursu, w którym uczniowie nie chwalą się swoją szkolną wiedzą, tylko praktycznymi umiejętnościami w realizacji konkretnych zadań.

mikołajki gra miejska

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.