bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 listopada 2015
  • wyświetleń: 2872

Prewencja najlepsza w futsalu - foto

Mundurowi z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej okazali się najlepszą drużyną VI Turnieju Halowego w Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej.

Turniej policjantów z Bielska-Białej · fot. KMP Bielsko-Biała


W turnieju uczestniczyło ponad 100 policjantów reprezentujących bielskie komisariaty i wydziały. W zmaganiach brali udział stróże prawa z komisariatów: II, III, Jasienicy i Kobiernic. Do walki o puchar przystąpili także śledczy z wydziałów: kryminalnego, przestępczości gospodarczej, mundurowi z prewencji, drogówki, konwoju, Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji oraz gościnnie funkcjonariusze z bielskiego Centralnego Biura Śledczego Policji.

W finale najlepsi okazali się policjanci z bielskiego pododdziału prewencji, którzy w finałowym meczu pokonali kolegów z ruchu drogowego. Trzecie miejsce zajęła drużyna z komisariatu II. Zwycięskie drużyny odebrały puchary i gratulacje z rąk Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej mł.insp. Krzysztofa Gałuszki.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.