bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 listopada 2015
  • wyświetleń: 3084

Chcą podarować serce dla Neli

Za nami:

W ostatni weekend listopada grupa zrzeszająca ponad 300 mam z Bielska-Białej organizuje akcję charytatywną "Przed nią życie całe! Podaruj serce Neli z Bielska Białej", która odbędzie się w Galerii Sfera.- Bielskie Mamy to grupa, która zrzesza ponad 300 mam z Bielska-Białej. Na zamkniętym forum dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, natomiast na co tygodniowych spotkaniach pijemy kawę i cieszymy się swoją obecnością. W naszej grupie jest dziewczynka Nela z poważną wadą serca i tylko operacja w Niemczech może uratować jej życie i zdrowie. Kosztuje 140 tys. zł, które musimy zebrać w niecałe 5 tygodni. Postanowiłyśmy się zsolidaryzować i zorganizować akcję charytatywną - mówi Dorota Gryglak, koordynator akcji.

W ostatni weekend listopada w Galerii Sfera organizatorki akcji będą wykonywać profesjonalne zdjęcia zdjęcia, malować twarze, a także sprzedawać kalendarze. Mamy organizują także kursy tańca latino, z których cały dochód przeznaczymy na operację Neli. Pierwsza akcja odbędzie się galerii handlowej Sfera 28 i 29 listopada, natomiast dzień otwarty szkoły tańca odbędzie się 13 grudnia w Cubanie.

nela
Nela czeka na operację w Niemczech · fot. mat. prasowe


- Chcemy, aby jak najwięcej osób mogło pomóc naszej Neli. Niezwykłość naszej akcji polega na tym, że pokazujemy solidarność matek i oddolną, spontaniczną i bezinteresowną organizację i pomoc. Wszystkie urodziłyśmy w tym samym roku, mamy małe dzieci, wszystkie działania organizujemy na własną rękę, wykorzystujemy nasze umiejętności, poświęcamy swój czas bezinteresownie. Myślę, że promowanie takich zachowań jest bardzo wartościowe, ponieważ pokazuje, że mamy mogą się zjednoczyć - dodaje Dorota Gryglak.

Terminarz pozostałych akcji charytatywnych dla Neli:
  • 5-6 grudnia - akcja charytatywna w Gemini Park,
  • 6 grudnia - charytatywny koncert w Rude-Boy,
  • 13 grudnia - charytatywne warsztaty latino w Cubanie.


bielskie mamy
Chcą podarować serce dla Neli · fot. mat. prasowe


Szczegółowe informacje o możliwości pomocy oraz kontakt z organizatorami wydarzeń na fanpage'u "Serce Neli z Bielska-Białej". Portal bielsko.info objął patronat medialny nad akcją charytatywną "Przed nią życie całe! Podaruj serce Neli z Bielska Białej".

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.