bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 listopada 2015
  • wyświetleń: 1778

Służby mundurowe i przedszkolaki

Ponad 200 dzieci z 8 bielskich przedszkoli wzięło udział w drugiej edycji turnieju profilaktycznego "Bezpieczny przedszkolak - razem po zdrowie i bezpieczeństwo".

przedszkolaki
fot. UM Bielsko-Biała


Impreza, która odbyła się w środę w hali Ośrodka Sportowo-Rekreacyjnego "Victoria" została zorganizowana przez Przedszkola nr 2 i 12 z Bielska-Białej przy współudziale BBOSiR. Do udziału w niej zaproszono przedstawicieli służb mundurowych i ratowniczych, którzy na stoiskach prezentowali swój sprzęt oraz udzielali najmłodszym wielu ważnych informacji na temat bezpiecznego zachowania i reagowania w sytuacjach zagrożenia. 5-cio i 6-cio latki miały również okazję poznać zasady zdrowego żywienia, które przekazywane były przez dietetyka.

Przy każdym stoisku dzieci odpowiadały także na konkursowe pytania otrzymując za prawidłowe odpowiedzi cenne punkty. Dla wszystkich uczestników turnieju przygotowano pamiątkowe dyplomy, elementy odblaskowe, zabawkowe samochody strażackie oraz poczęstunek ze zdrowych marchewek.

przedszkolaki
fot. UM Bielsko-Biała

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.