bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 listopada 2015
  • wyświetleń: 1583

Ukradli auto, aby oddać je na złom

Policjanci z komisariatu IV w Bielsku-Białej zatrzymali trzech mężczyzn, którzy są podejrzani o kradzież samochodu z ulicy Czeladniczej. Sprawcy wyłamali blokadę kierownicy, a następnie zamierzali przetransportować skradzionego Hyundaia ciągnikiem rolniczym. Mieli pecha, bo zauważył ich właściciel.

Do kradzieży doszło w sobotni wieczór. Hyundai, którego upatrzyli sobie rabusie zaparkowany był na terenie sadu. Służył właścicielowi do przewożenia owoców. Włamywacze sądzili, że samochód został porzucony. Zamierzali pociąć go na części, a następnie sprzedać w skupie złomu. Wyłamali blokadę kierownicy, a następnie transportowali skradziony samochód ciągnikiem rolniczym na swoją posesję. W tym momencie zauważył ich właściciel, który natychmiast zaalarmował o kradzieży policjantów.

Mundurowi zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 24 do 27 lat, podejrzanych o to przestępstwo. Zatrzymani noc spędzili w policyjnej celi. Usłyszeli zarzuty. Za swój czyn odpowiedzą wkrótce przed sądem.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.