bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 listopada 2015
  • wyświetleń: 2806

Pobili i okradli 23-latka z Bielska

Rankiem 11 listopada 23-letni mieszkaniec Bielska-Białej został napadnięty i okradziony przez grupę młodych mężczyzn na kładce dla pieszych na ul. Słowackiego. Dzięki szybkiej reakcji policjantów z Komisariatu Policji III, których wsparli policjanci z komisariatu w Czechowicach-Dziedzicach, zatrzymano sprawców tego zdarzenia.

Przestępcy pobili swoją ofiarę, a następnie zabrali jej telefon komórkowy, portfel i dokumenty. Następnie jeden z przestępców dokonał szeregu zakupów w placówkach handlowych, posługując się skradzioną pokrzywdzonemu kartą bankomatową. Stosując zbliżeniową formę płatności okradł 23-latka na łączną kwotę około 500 zł. Skradzione pokrzywdzonemu mienie udało się odzyskać.

Trzech napastników: 18-latek i dwóch 17-latków usłyszało zarzut rozboju, za który grozi im do 12 lat pozbawienia wolności, natomiast 19-latek odpowie za kradzież oraz posiadanie marihuany, którą policjanci znaleźli podczas przeszukania w jego mieszkaniu.

BM / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.