bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 listopada 2015
  • 21 listopada 2015
  • wyświetleń: 8667

Wielka loteria w CH Auchan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj

Za nami:

Ponad 6 tysięcy nagród będą mogli zdobyć klienci Centrum Handlowego Auchan, gdzie odbędzie się wielka loteria pod nazwą „Wygraj z nami przed świętami”. W zabawie, która rozpocznie się w najbliższą sobotę do wygrania będą telewizory, konsole, tablety, a także sprzęt AGD.

Reklama

auchan, market
Widok na centrum handlowe Auchan · fot. bielsko.info


Podobno szczęściu trzeba pomagać! Najlepszą do tego okazją będzie wielka loteria, która odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan w Bielsku-Białej. Już od 14 listopada, przez ponad trzy tygodnie, każdy będzie miał szansę zdobyć jedną z licznych atrakcyjnych nagród, których łączna wartość wynosi blisko 60 tysięcy złotych.

Wśród nich znajdują się telewizory, tablety, słuchawki, wieże Hi-Fi, konsole do gier, zestawy kina domowego, a także sprzęt AGD - odkurzacze, ekspresy do kawy, sokowirówki czy blendery. Na uczestników zabawy czekają również słodkie upominki oraz dodatkowe zdrapki w loterii.

Aby zawalczyć o nagrody wystarczy między 14 listopada a 6 grudnia dokonać zakupów na kwotę minimum 100 złotych w butikach na terenie galerii handlowej lub za minimum 50 zł w hipermarkecie Auchan i minimum 50 złotych w butikach galerii handlowej, a następnie okazać dowód zakupu w Punkcie Obsługi Loterii. Osoby, które spełnią ten warunek otrzymają specjalną zdrapkę. Szczęśliwcy znajdą na niej numer, który wskaże zdobytą nagrodę. Lista nagród i odpowiadających im numerów dostępna będzie na tablicy wygranych przy Punkcie Obsługi Loterii. Szczegółowy regulamin zabawy dostępny jest na stronach internetowych galerii: www.auchangliwice.pl, www.auchanmikolow.pl, www.auchanbielskobiala.pl.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Auchan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj