Najlepsze zdjęcie z wakacji

  • 2 października 2015
  • 13 października 2015
  • wyświetleń: 30167

Konkurs na najlepsze zdjęcie z wakacji 2015 - wyniki

W niedzielę zakończył się finał konkursu na najlepsze zdjęcie z wakacji 2015. Tym samym poznaliśmy zwycięzcę głosowania Internautów. W poniedziałek odbyły się z kolei obrady redakcji portali bielsko.info, czecho.pl, pless.pl i tychy.info, które wybrały najlepsze wakacyjne zdjęcie.

Główną nagrodą w konkursie, którą jest 1000 zł, redakcje portali bielsko.info, czecho.pl, pless.pl i tychy.info zdecydowały się przyznać Annie Bieniek z Czechowic-Dziedzic za fotografię "W końcu w raju!". Komisja doceniła wartości artystyczne zdjęcia oraz wyróżniające się ujęcie oraz pomysł.

wakacje, plaża, hamak
Wakacje 2015: W końcu w raju! - Koh Phangan, Tajlandia · fot. Anna Bieniek / Czechowice-Dziedzice


Do niedzieli na swoich faworytów głosowali także nasi Czytelnicy. Zdaniem Internautów na miano najlepszej wakacyjnej fotografii zasłużyło zdjęcie "Góry to Magia" Marcina Gadochy. Autor zdjęcia otrzyma nagrodę 500 złotych. Drugie miejsce przypadło Dominice Tereszkiewicz i zdjęciu "Widok z balkonu" (nagroda: 300 złotych), a trzecie - Renacie Galoch za fotografię "Polskie Morze - Darłowo" (nagroda: 200 złotych).ups / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.