Najlepsze zdjęcie z wakacji

  • 28 sierpnia 2015
  • 23 września 2015
  • wyświetleń: 12711

Konkurs na najlepsze zdjęcie z wakacji 2015 - eliminacje nr 3

Zakończyło się głosowanie w trzeciej eliminacji konkursu na najlepsze zdjęcie z wakacji 2015. Do finału zostało zakwalifikowanych 10 zdjęć z największą ilością głosów i 5 zdjęć wybranych przez redakcje portali.

W każdej z eliminacji prezentujemy 70 zdjęć nadesłanych przez naszych czytelników z portali bielsko.info, czecho.pl, pless.pl i tychy.info. Do finału z każdej eliminacji zakwalifikowanych zostaje pięć zdjęć wybranych przez redakcje portali oraz dziesięć zdjęć z największą ilością głosów (głosowanie internautów).

Nagrodą za pierwsze miejsce w konkursie jest 1000 zł (najlepsze zdjęcie wybierają redakcje portali). Dodatkowo w głosowaniu internautów zostaną przyznane trzy nagrody. Za pierwsze miejsce 500 zł, za drugie 300 zł, a za trzecie 200 zł. W przypadku zdobycia tej samej ilości głosów, pula nagród jest sumowana i dzielona przez przez liczbę zwycięzców.

Dodaj zdjęcie na konkurs Regulaminups / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.