bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 3 listopada 2015
  • wyświetleń: 1292

Atemi z 8 medalami w Ostrawie

W miniony weekend odbyła się kolejna edycja Grand Prix Ostrawy w karate WKF. Na starcie stanęło około 250 zawodników reprezentujących 51 klubów z 9 państw. Bielski klub Atemi reprezentowała dziewięcioosobowa grupa zawodników, która spisała się znakomicie zdobywając 8 medali - 2 złote, 2 srebrne i 4 brązowe.

Grand Prix Ostrawy w karate WKF - 31.10-1.11.2015 · fot. Atami


Złotym medalistą w konkurencji kata indywidualne młodzików 12-13 lat został Maciej Gawor, który wraz z Krzysztofem Karwowskim i Danielem Fularą wywalczył złoto w konkurencji kata drużynowe młodzików. Srebrny medal w konkurencji kata indywidualne seniorów zdobył Maciej Wilczek oraz Michał Polak w kategorii młodzików 12-13 lat.

Brązowe medale wywalczyli: Krzysztof Karwowski w konkurencji kumite indywidualne chłopców 10-11 lat, kat. wag. +41kg, Maria Kliś w konkurencji kata indywidualne młodziczek 12-13 lat, Sonia Walaszczyk w konkurencji kata indywidualne juniorek 16-17 lat oraz Grzegorz Wer w konkurencji kata indywidualne seniorów.

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.