bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 22 września 2011
  • wyświetleń: 1300

Bielszczanie wygrali turniej

Drużyna z Bielska-Białej wygrała finałowy Turniej Śląskiej Ligi Mistrzów Orlika, który odbył się w Gliwicach. Teraz bielszczanie będą reprezentować nasz region w Turnieju Ogólnopolskim.

W finałowym Turnieju Śląskiej Ligi Mistrzów Orlika wystąpiła drużyna Centrum Old, która wygrała rozgrywki ligowe organizowane w Bielsku-Białej. Do rywalizacji w Gliwicach przystąpiło dziesięć drużyn podzielonych na dwie grupy. Awans do dalszej fazy uzyskały po dwie najlepsze w każdej z grup. Bielszczanie przeszli do historii ponieważ wywalczyli pierwszy tytuł mistrzowski tych rozgrywek na Śląsku. W finale pokonali reprezentację Gliwic 2:0. Brązowy medal przypadł w udziale drużynie reprezentującej Wodzisław Śląski.

Sukces Centrum Old na poziomie wojewódzkim oznacza, że zespół będzie reprezentował stolicę Podbeskidzia i województwo śląskie w Turnieju Ogólnopolskim, który odbędzie się 23 października w Warszawie.

new / bielsko.info, źródło: Radio Bielsko

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.