Reklama

Sport

  • 23 czerwca 2015
  • wyświetleń: 1631

Mundorowi walczyli na boisku

W minioną sobotę na bestwińskich boiskach mundurowi rozegrali turniej piłki nożnej. Mundurowi walczyli o puchar dyrektora Aresztu Śledczego w Bielsku-Białej i przewodniczącego bielskich związków zawodowych więziennictwa po raz jedenasty.

mundurowi
XI turniej o puchar dyrektora Aresztu Śledczego w Bielsku-Białej i przewodniczącego bielskich związków zawodowych więziennictwa


Tegoroczna impreza miała miejsce w KS Bestwinka. W turnieju wzięło udział 10 drużyn zaprzyjaźnionych z bielską jednostką penitencjarną - Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Herby, Wojkowice, Bielsko-Biała, SPPP B-B, KMP B-B, Wydział Konwojowy Policji Katowice i PSP Bielsko-Biała.

Wyniki

I miejsce - strażacy z bielskiej jednostki PSP
II miejsce - policjanci z KMP w Bielsku-Białej
III miejsce - policjanci z Policji Konwojowej w Katowicach


Mimo zapowiadanej kiepskiej pogody udało się rozegrać mecze bez deszczu, za to ze wspaniałym dopingiem rodzin i przyjaciół funkcjonariuszy. Dla kibiców zorganizowano festyn połączony z piknikiem rodzinnym. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

ups / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.