bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 5 sierpnia 2011
  • wyświetleń: 2879

Trwa "Lato w mieście" - zdjęcia

Ponad 500 uczestników w lipcu wzięło udział w imprezach przygotowanych przez Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach akcji „Lato w mieście”.

Lato w mieście · fot. UM Bielsko-Biała


Niestety fatalna pogoda miała duży wpływ na ilość zgłoszeń osób chcących wziąć udział w akcji. Niesprzyjające warunki atmosferyczne były też przyczyną odwołania kilku z zaplanowanych wydarzeń.

Najwięcej młodych mieszkańców Bielska-Białej przyciągnęły turnieje piłkarskie z cyklu „Moje małe Euro2012”. W trzech imprezach zorganizowanych w kompleksie Orlik 2012 przy ulicy Piastowskiej wzięło udział 400 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Mniejszym zainteresowaniem cieszyły się natomiast turnieje siatkówki plażowej, w których udział zgłosiły 32 osoby. W turnieju tenisa stołowego w szranki stanęło 24 zawodników, a w turnieju koszykówki 28. Z lekcji pływania organizowanych na krytym basenie „Troclik” skorzystało 60 osób.

W sierpniu BBOSIR przygotował kolejne atrakcje dla dzieci i młodzieży z Bielska-Białej spędzającej wakacje w mieście.

new / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.