bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 2 sierpnia 2011
  • wyświetleń: 1363

Pierwszy trening siatkarek BKS

Siatkarki BKS Aluprof, brązowe medalistki mistrzostw Polski rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu. Trener Mariusz Wiktorowicz na pierwszym treningu miał do dyspozycji zaledwie 7 zawodniczek.

Z pierwszym zespołem trenowało więc kilka juniorek. Z siatkarek, które wzmocniły zespół z Bielska-Białej są już: belgijska przyjmująca Liesbet Vindevoghel i amerykańska rozgrywająca Cassidy Lichtmann. Ta druga ma zaledwie 22 lata i dwukrotnie stawała na podium amerykańskich rozgrywek uniwersyteckich. Pochodzi z siatkarskiej rodziny.

Pozostałe siatkarki BKS trenują z reprezentacją Polską, środkowa Alexis Crime jest w kadrze Stanów Zjednoczonych, Natalia Bamber jest po zabiegu pleców. - W treningu pomagają nam juniorki. Zaczynamy spokojnie od jednego 3-godzinnego treningu dziennie. Od przyszłego tygodnia będą już 2 treningi na dzień. Będziemy trenować także w górach oraz na boiskach piaszczystych. Nie wyjeżdżamy na obóz nad morze - mówi szkoleniowiec.

W połowie sierpnia zespół weźmie udział w turnieju w Dolnym Kubinie na Słowacji. Drużyna będzie w komplecie pod koniec października po mistrzostwach Europy.

new / bielsko.info, źródło: Radio Bielsko

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.