bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 1 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 2446

Korzym na trzy lata w Podbeskidziu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Maciej Korzym został nowym zawodnikiem Podbeskidzia - w czwartek został oficjalnie zaprezentowany w barwach bielskiego klubu.

Reklama

Podczas konferencji zwołanej w siedzibie sponsora głównego Klubu, firmy Murapol S.A. Maciej Korzym po raz pierwszy oficjalnie wystąpił jako zawodnik Podbeskidzia.

maciej korzym
Maciej Korzym podpisał 3-letni kontrakt z Podbeskidziem · fot. TS Podbeskidzie


O transferze opowiedział prezes klubu Wojciech Borecki: To że mamy Macieja w swych szeregach jest dużą zasługą firmy Murapol, a w szczególności pana Sapoty. Wiążemy z Maćkiem wielkie nadzieje. Tak samo myśli całe środowisko piłkarskie w Bielsku-Białej. Ja osobiście już w niedzielę spodziewam się jego debiutu. To dla niego nowy rozdział w karierze, nowy stadion, nowi kibice, nowi koledzy i musimy też dać mu na wszystko czas. Ten transfer wskazuje też organizacyjno-sportowy krok naprzód naszego klubu.

Słowa te potwierdził obecny również Michał Sapota, prezes Murapolu S.A.: Po podpisaniu umowy na kolejne trzy lata, zapowiadaliśmy że nasza współpraca w klubem będzie się zacieśniać. Sprowadzenie Maćka Korzyma jest tutaj pierwszym dowodem na to, że o wszystkim myślimy poważnie. Praca na linii klub-miasto-Murapol mam nadzieję w perspektywie będzie owocna.

W rozmowy z zawodnikiem zaangażowany był Jarosław Matusiak wiceprezes Podbeskidzia: Sam zawodnik Obie strony chciały tego transferu. Jeśli chodzi o Maćka jest to pierwszy krok, sygnał ku temu, że wszystko zmienia się na lepsze. Dajemy sygnał, że chcemy postawić na zawodników znanych w polskiej lidze. Nie będziemy jednak robić niczego na hurra, wszystko będziemy powoli układać, szli do przodu, rozwijali się.

Fakt zmiany klubu krótko skwitował również sam zawodnik: Podpisaliśmy kontrakt na 3 lata i mam nadzieję, że będę tak istotną postacią jak byłem w poprzednim klubie - w Kielcach.

Maciej Korzym w Podbeskidziu występować będzie z numerem 77.

ab / bielsko.info

źródło: TS Podbeskidzie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj