bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 24 czerwca 2014
  • 25 czerwca 2014
  • wyświetleń: 2231

Finał hokeja na rolkach

Za nami:

Jazda na rolkach i dobra zabawa to główne cechy Bauer Ligi. Już w środę finał Bielskiej Ligii Hokeja na Rolkach.

rolki


W obecnym sezonie nasza szkółka hokejowa prężnie się rozwija, szkolimy bezpłatnie dzieci i młodzież, drugi rok prowadzimy Rolkowisko pod Dębowcem. Zgłosiliśmy także drużynę Drachma Bielsko-Biała do Polskiej Ligi Hokeja na Rolkach. Byliśmy trzykrotnie na turniejach w Malborku. Zwyciężyliśmy w turnieju o Puchar Prezydenta Oświęcimia 31 maja.

W maju tego roku stworzyliśmy Bauer Ligę - Bielską Ligę Hokeja na Rolkach. Biorą w niej udział cztery drużyny - z Oświęcimia, Cieszyna i dwie z Bielska. W lipcu reprezentacja ligi weźmie udział w międzynarodowym turnieju w czeskiej Karvinie.

Zapraszamy na Rolkowisko w wakacje! Będą bezpłatne warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz możliwość indywidualnej jazdy oraz gry w hokeja na rolkach. Rolkowisko otwarte codziennie. Na miejscu możliwość wypożyczenia i kupna sprzętu rolkowego.

W środę 25 czerwca odbędą się Finały Bauer Ligi oraz dyskoteka na rolkach i wspólne grillowanie. Zapraszamy wszystkich kibiców i osoby chcące miło spędzić czas. Start o godzinie 18.00.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.