bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 13 czerwca 2014
  • wyświetleń: 2045

Nowi zawodnicy w Podbeskidziu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Podbeskidzie dopięło szczegóły przyjścia do klubu dwóch zawodników. Obie umowy zaczną obowiązywać po pozytywnym przejściu testów medycznych.

Roczną umową z opcją dwuletnią związał się dziś z klubem Wojciech Okińczyc, król strzelców ubiegłego sezonu w II lidze zachodniej w barwach UKP Zielona Góra. O zdolnościach strzeleckich nowego nabytku Górali świadczy fakt, że 19 zdobytych przez niego bramek, to ponad połowa zdobyczy bramkowych zielonogórskiego zespołu.

Wojciech Okińczyc
Wojciech Okińczyc · fot. TS Podbeskidzie


Na przeciwległym końcu boiska, czyli w bramce Górali występować będzie Słowak, Michal Pesković. 32-letni golkiper znany jest w polskiej lidze z występów w Ruchu Chorzów i Polonii Bytom, ostatnim jego klubem był norweski Viborg FF. Umowa słowackiego bramkarza również podpisana została na rok z opcją dwuletnią i podobnie jak w przypadku kontraktu Wojciecha Okińczyca obowiązywać będzie w przypadku pozytywnych wyników testów medycznych.

ab / bielsko.info
źródło: TS Podbeskidzie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj