bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 21 marca 2014
  • wyświetleń: 2752

TV: Turniej o puchar trenera TSP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

W pierwszy dzień astronomicznej wiosny w hali przy ul. Widok trwały zmagania zawodników sześciu klubów młodzieżowych. Wszyscy rywalizowali o Puchar Trenera Podbeskidzia.

Drużyny Pasjonata Dankowice, SMS-u Żywiec, UKS-u Gol Bieruń, Beskidu Skoczów, Spójni Górki Wielkie oraz w roli gospodarzy BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała brali udział w I Wiosennym Turnieju o Puchar Trenera TS Podbeskidzie.Łącznie w turnieju wystąpiło blisko sześćdziesięciu zawodników z rocznika 2004. Najlepsi okazali się młodzi piłkarze reprezentujący UKS Gol Bieruń, którzy w finale pokonali SMS Żywiec 3:0. Gospodarze turnieju, zespół BBTS Podbeskidzie, zajęli trzecie miejsce, pokonując Spójnię Górki Wielkie 3:1. W meczu o miejsca 5-6 Beskid Skoczów pokonał Pasjonata Dankowice 1:0.

Zwycięzcy otrzymali okazałe puchary, a każdy z uczestników dostał pamiątkowy dyplom podpisany przez trenera Ojrzyńskiego. Najlepsze drużyny otrzymały piłki i sprzęt sportowy firmy Masita.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj