bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 4 marca 2014
  • wyświetleń: 3915

Medale karateków Atemi Bielsko

Trzynaście państw, ponad 600 zawodników z 71 klubów wzięło udział w X Pucharze Świata w karate WKF - Harasuto Cup. Nie zabrakło również zawodników bielskiego Atemi.

Z łódzkich zawodów z bardzo dobrym wynikiem wrócili zawodnicy bielskiego Atemi, którzy w konkurencjach indywidualnych wywalczyli 6 medali - 2 złote i 4 brązowe. Medale z najcenniejszego kruszcu wywalczyli: Mateusz Tomiczek w konkurencji kata indywidualne juniorów oraz Eliza Gaweł w konkurencji kata indywidualne młodzieżowców.

Puchar Świata w karate WKF - Harasuto Cup · fot. Atemi Bielsko-Biała


Ci sami zawodnicy odnotowali bardzo dobry wynik zdobywając brązowe medale w konkurencjach: kata indywidualne młodzieżowców - Mateusz oraz Eliza w kata indywidualne juniorek.

W gronie brązowych medalistów znaleźli się również Maciej Wilczek w konkurencji kata indywidualne seniorów oraz Dawid Gaweł w kata indywidualne młodzieżowców.

Nieznacznie tuż za podium uplasowali się Sonia Walaszczyk w konkurencji kata indywidualne juniorek oraz Mikołaj Dobrzyński w konkurencji kata indywidualne młodzików, przegrywając walki repasażowe o miejsca trzecie.

ab / bielsko.info, źródło: Atemi Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.