bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 13 stycznia 2014
  • wyświetleń: 1633

Zagrali dla Wielkiej Orkiestry - foto

W Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem odbył się turniej piłki nożnej halowej pod hasłem "Gramy dla WOŚP". W turnieju udział wzięło sześć zespołów, w tym trzy zespoły oldboy oraz trzy zespoły służb mundurowych.

Była sportowa rywalizacja oraz świetna zabawa, a zwycięzcy zostali uhonorowani pucharami. Najlepszym zespołem okazała się drużyna Rekord OLD, drugie miejsce zajęła Komenda Miejska Policji, trzecie miejsce zajęły Bielskie Orły, czwartą drużyną turnieju był 18. Batalion Powietrznodesantowy, piąte miejsce przypadło w udziale Państwowej Straży Pożarnej, a stawkę zamknęła drużyna Oldboy Team z Jasienicy.

Zagrali dla Wielkiej Orkiestry · fot. UM Bielsko-Biała


Turniej był również okazją do sportowego podziękowania wszystkim służbom mundurowym, które na co dzień zabezpieczają imprezy sportowo-rekreacyjne w naszym mieście. Organizatorem turnieju była Gmina Bielsko-Biała, Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej oraz Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

ab / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.