bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 10 maja 2011
  • wyświetleń: 1978

Brązowy medal BTS Rekord

Po wyjazdowym zwycięstwie 4:0 w niedzielnym meczu z FC „Jango” Katowice piłkarze halowi BTS „Rekord” Bielsko-Biała mogli zacząć świętować zdobycie brązowych medali mistrzostw Polski.

Co prawda do zakończenia rozgrywek Ekstraklasy Futsalu została jeszcze jedna kolejka, ale sytuacji na najniższym stopniu podium nic nie jest już w stanie zmienić. Podopieczni Andrei Bucciola mają bowiem w tabeli 5 punktów przewagi nad zajmującym czwartą pozycję zespołem Auto-Mark „Boruta” Zgierz.

Walka o mistrzowski tytuł rozstrzygnie się między zespołami „Akademia Futsal Club” Pniewy i „Wisła” Krakbet Kraków. Ostatni mecz bielszczan w sezonie 2010/2011 odbędzie się w dniu 13 maja ( piątek) o godzinie 19.00, w hali sportowej przy ul. Startowej. Drużyna BTS „Rekord” zmierzy się z zespołem „Gwiazda” Ruda Śląska. Po meczu przedstawiciele władz piłkarskich uhonorują zawodników BTS „Rekord” brązowymi medalami mistrzostw Polski.


Kadra BTS „Rekord” w sezonie 2010/2011

Zawodnicy:
Tomasz Dura
Paweł Machura
Piotr Szymura
Paweł Budniak
Dariusz Sierota
Wojciech Łysoń
Radek Polasek
Łukasz Mentel
Piotr Pawełek
Piotr Bubec
Jacek Włoch
Sebastian Palarczyk
Bramkarze:
Krystian Brzenk
Maciej Rozmus
Witold Zając

Sztab szkoleniowy i kierownictwo drużyny:
Trener Andrea Bucciol
Trener bramkarzy Krzysztof Burnecki
Fizjolog Artur Kaczkowski
Kierownik drużyny Jerzy Lorek

new / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.