Sport
- 19 października 2013
- wyświetleń: 2203
BBTS - AZS Politechnika 3:1
Siatkarze BBTS-u wygrali swój pierwszy ligowy mecz w hali pod Dębowcem! Bielszczanie ograli zawodników AZS Politechnika Warszawska 3:1.
BBTS Bielsko-Biała - AZS Politechnika Warszawska 3:1 (18:25, 25:21, 29:27, 27:25)
BBTS: Fijałek, Gonzalez, Buniak, Stojković, Kokociński, Błoński Swaczyna (libero) oraz Vlk, Kwasowski, Bućko, Kalembka
AZS Politechnika: Pawliński, Szalpuk, Smoliński, Woicki, Sacharewicz, Gontariu, Potera (libero) oraz Adamajtis, Kolev, Zatko, Kaczorowski
BBTS: Fijałek, Gonzalez, Buniak, Stojković, Kokociński, Błoński Swaczyna (libero) oraz Vlk, Kwasowski, Bućko, Kalembka
AZS Politechnika: Pawliński, Szalpuk, Smoliński, Woicki, Sacharewicz, Gontariu, Potera (libero) oraz Adamajtis, Kolev, Zatko, Kaczorowski
ZOBACZ TAKŻE
Co wyróżnia najlepszych siatkarzy na świecie? Sprawdziliśmy
BKS przełamuje serię DevelopResu. Thriller w Bielsku-Białej przedłuża walkę o finał
Gorący tematBKS Bielsko-Biała w półfinale Mistrzostw Polski. Pewne 3:0 w Łodzi
BKS Bostik świętuje. Po emocjonującym starciu pierwszy krok do półfinału
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała stawia wszystko na jedną kartę w starciu z EcoHarpoon NOWEL LOS
BKS Bielsko-Biała pod ścianą w rewanżu z Chieri. Bez Szewczyk i bez marginesu błędu
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







