Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Sport

  • 10 października 2013
  • 12 października 2013
  • wyświetleń: 1667

Turniej w hali pod Szyndzielnią

Za nami:

W sobotę 12 października w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Karbowej 26 w Bielsku-Białej odbędzie się 7. edycja Międzynarodowych Grand Prix Bielska-Białej w Karate WKF.

atemi karate
fot. Atemi Bielsko-Biała


Organizatorem zawodów jest Klub Sportów Azjatyckich Atemi przy wsparciu Gminy Bielsko-Biała oraz Polskiego Związku Karate. Honorowy Patronat nad bielskimi zawodami sprawuje Prezydent Miasta Jacek Krywult.

W trakcie zawodów zaplanowano rozegranie 71 konkurencji indywidualnych oraz 20 konkurencji drużynowych kata i kumite z podziałem na wiek oraz kategorię wagową. W zawodach biorą udział zawodniczki i zawodnicy w wieku od 7 lat do kategorii seniora powyżej 18 lat.

Działacze klubu Atemi zabiegają, aby od przyszłego roku kolejne edycje bielskich zawodów rozgrywane były w ramach 4.turniejów kwalifikacyjnych Polish Open, które mają wyłonić ścisłą Kadrę Polski na Mistrzostwa Europy oraz Świata.

Organizatorzy spodziewają się przyjazdu ponad 300 zawodników z Polski, Czech, Słowacji oraz Anglii. Konkurencje odbywać się będą na 5 tatami. Dla organizatorów jest to kolejny sprawdzian organizacyjny przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata Karate - Do Shotokan, które odbędą się w naszym mieście jesienią 2015r.

Program zawodów sobota 12.10.2013r.:
09:30 - eliminacje konkurencji indywidualnych oraz drużynowych kata i kumite
12:00 - uroczyste otwarcie
12:20 - eliminacje i finały konkurencji indywidualnych oraz drużynowych kata i kumite

Przybliżony czas zakończenia zawodów godz. 18:00

Wstęp na zawody jest bezpłatny.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.