Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Sport

  • 2 października 2013
  • 7 października 2013
  • wyświetleń: 3370

200 przedszkolaków na boisku

Ponad 200 dzieci na parkiecie i blisko 800 rozemocjonowanych kibiców na trybunach, oto najkrótszy opis jesiennej edycji Przedszkoliady 2013.

przedszkoliada 2013
200 przedszkolaków wzięło udział w Przedszkoliadzie · fot. UM Bielsko-Biała


W turnieju piłkarskim dla przedszkolaków, zorganizowanym przez Gminę Bielsko-Biała przy współpracy z Football Academy wystartowały w niedzielę 24 drużyny reprezentujące bielskie przedszkola.

Na czterech boiskach w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Karbowej najmłodsi adepci piłki nożnej rywalizowali pod okiem znanych ze stadionów T-Mobile Ekstraklasy: Marka Sokołowskiego, Dariusza Kołodzieja i Tomasza Górkiewicza, którzy tym razem wcielili się w rolę sędziów, a nie mieli łatwego zadania. Tam gdzie nie pomógł gwizdek używali jednak swojego boiskowego autorytetu. Cały turniej przebiegł szybko oraz sprawnie, a zgodnie z napiętym terminarzem rozegrano 60 spotkań.

Na każdym boisku wyłoniono mistrza, a puchary za pierwsze miejsca trafiły do przedszkoli: nr 51, nr 49, nr 9 i nr 55. Ponadto trofea dla najliczniejszej drużyny otrzymały przedszkola nr 23 i 9, a tort ufundowany przez Zabawowo, które razem z Unikids zapewniało rozrywkę tym, którzy akurat nie uczestniczyli w grze, trafił do przedszkola nr 51. Jego reprezentacja potrafiła bowiem najlepiej połączyć udane występy na boisku z dobrą zabawą w chwilach wolnych od gry.

200 przedszkolaków na boisku · fot. UM Bielsko-Biała


Dodajmy jeszcze, że w trakcie turnieju do swoich kolegów z drużyny TS Podbeskidzie, które było partnerem turnieju, dołączył także Richard Zajac. Popularny wśród bielskich kibiców „Rysiek” podczas krótkiej przerwy dla dzieci na „złapanie oddechu”, wziął udział w konkursie rzutów karnych, broniąc strzały 20 rodziców. Najlepszy w tej trudnej sztuce okazał się Dariusz Kosek i to on właśnie otrzymał główną nagrodę - meczową koszulkę słowackiego golkipera.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.