bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 14 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 1884

Beskidy Futsal Cup 2013

Za nami:

Beskidy Futsal Cup to impreza, która już na trwałe wpisała się do futsalowego kalendarza w Bielsku-Białej. Organizatorem turnieju jest Beskidzkie Towarzystwo Sportowe „Rekord”.

Tegoroczna, piąta edycja turnieju odbędzie się w dniach 21-24 sierpnia. Nowością jest udział ośmiu drużyn, a nie sześciu tak jak miało to miejsce przed rokiem. Zespoły będą rywalizować w dwóch grupach eliminacyjnych. Pierwsze trzy zespoły, obok medali i pucharów, mogą liczyć na nagrody finansowe.

Rywalizacja zapowiada się bardzo ciekawie, głównie ze względu na ekipy, które potwierdziły start w Bielsku-Białej. Obok gospodarzy - Rekordu, krajową stawkę uzupełnia GAF Jasna Gliwice. Z Ukrainy w turnieju wezmą udział Energia Lwów, Uragan Iwano-Frankowsk oraz Kardinal Równe. Azerbejdżan będzie reprezentowała drużyna Fenerbahce Baku. Ze Słowacji przyjdzie Slov-Matic FOFO Bratysława, natomiast z Czech drużyna ERA-PACK Chrudim.

W tym roku finał oraz piątkowy pojedynek gospodarzy Rekordu Bielsko-Biała ze Slov-Matikiem FOFO Bratysława, będzie można zobaczyć na antenie telewizji Orange Sport.

Wszystkie turniejowe zmagania będzie można „na żywo” śledzić na stronie internetowej www.beskidyfutsalcup.pl. Honorowy patronat nad turniejem objął Prezydent Miasta Bielska-Białej Jacek Krywult.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.