Sport
- 7 maja 2026
- 10 maja 2026
- wyświetleń: 818
Zaproszenie na mecz o awans do I Ligi Badmintona
Za nami:
W najbliższą niedzielę 10 maja zapraszamy wszystkich kibiców, zawodników, dzieci, rodziców, sympatyków badmintona i nie tylko na mecz II ligi badmintona, gdzie w meczach play-off o wejście do I Ligi rywalizować będzie drużyna BKB ARRena Park Bielsko-Biała.

Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 9.00, przeciwnikami będzie drużyna SKB Badminton 4all Sulęcin.
Natomiast około godziny 13.00 zapraszamy na mecz z AZS UW Warszawa.
Dla kibiców przewidziane losowanie nagród/ voucherów!
Przyjdźcie pokibicować zawodnikom BKB z Mazańcowic i Bielska-Białej, którzy tworzą jedną drużynę i walczą o zwycięstwo!
Zabierzcie rodzinę, znajomych, dzieci - razem stwórzmy świetną atmosferę na hali!
Kiedy: 10 maj niedziela,
Gdzie: ARRena Park Bielsko-Biała, ul. Partyzantów 59,
Godzina: 9:00 oraz 13:00
ZAPRASZAMY!

ZOBACZ TAKŻE
Marlena Pudło ze srebrnym medalem Yonex Polish International Festival. Udany weekend bielskiej zawodnicznki
Udany weekend w badmintonie Marleny Pudło i Antoniego Białka podczas turniejów w Kędzierzynie-Koźlu
Historyczny sukces BKB ARRena Park Bielsko-Biała. Awans do I ligi badmintona
Świetny weekend badmintonistów
Historyczny debiut 2. Ligi Badmintona Pzbad - komplet zwycięstw BKB ARRena Park Bielsko-Biała
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








