Sport

  • 7 maja 2026
  • 10 maja 2026
  • wyświetleń: 818

Zaproszenie na mecz o awans do I Ligi Badmintona

Za nami:

W najbliższą niedzielę 10 maja zapraszamy wszystkich kibiców, zawodników, dzieci, rodziców, sympatyków badmintona i nie tylko na mecz II ligi badmintona, gdzie w meczach play-off o wejście do I Ligi rywalizować będzie drużyna BKB ARRena Park Bielsko-Biała.

II Liga Badmintona w Bielsku-Białej - sportowe emocje już 14 grudnia!
II Liga Badmintona w Bielsku-Białej - sportowe emocje już 14 grudnia! · fot. Freepik / zdjęcie poglądowe


Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 9.00, przeciwnikami będzie drużyna SKB Badminton 4all Sulęcin.
Natomiast około godziny 13.00 zapraszamy na mecz z AZS UW Warszawa.

Dla kibiców przewidziane losowanie nagród/ voucherów!
Przyjdźcie pokibicować zawodnikom BKB z Mazańcowic i Bielska-Białej, którzy tworzą jedną drużynę i walczą o zwycięstwo!

Zabierzcie rodzinę, znajomych, dzieci - razem stwórzmy świetną atmosferę na hali!

Kiedy: 10 maj niedziela,
Gdzie: ARRena Park Bielsko-Biała, ul. Partyzantów 59,
Godzina: 9:00 oraz 13:00

ZAPRASZAMY!

Zaproszenie na mecz o awans do I Ligi Badmintona
fot. Małgorzata Pietryja

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.