Sport
- 1 sierpnia 2025
- 2 sierpnia 2025
- wyświetleń: 32645
Przejazd peletonu IV etapu 82. Tour de Pologne przez Bielsko-Białą i Jaworze - utrudnienia w ruchu
7 sierpnia w godzinach około 13.30-14.00 przez Bielsko-Białą przejedzie peleton IV etapu 82. Tour de Pologne. W związku z tym Miejski Zarząd Dróg informuje o czasowych wstrzymaniach ruchu na ulicach objętych trasą wyścigu. Ulice będą zamykane na około 40 minut przed planowanym przejazdem, a przejazd poprzeczny przez nie również zostanie zamknięty. Organizator prosi o uwzględnienie tych zmian w planowaniu podróży i stosowanie się do poleceń służb zabezpieczających.

Trasa przejazdu peletonu przez miasto: Jaworzańska od granicy z gm. Jaworze, ul. Zapora, ul. Dębowiec, ul. Łowiecka, ul. Jeżynowa, ul. Karpacka, ul. Gościnna, al. Armii Krajowej, ul. Młodzieżowa, ul. Olszówka, ul. Bystrzańska, ul. ks. Jana Kusia, ul. Przędzalnicza, ul. Żywiecka, ul. Górska do przełęczy Przegibek.
Powyższe spowoduje także zmiany w kursowaniu autobusów
ZOBACZ TAKŻE
ORLEN VITAY nagrodzi Najlepszego Polskiego Zawodnika podczas Tour de Pologne
Kolarskie święto w regionie. Bielsko-Biała gospodarzem jednego z kluczowych etapów Kryterium Asów
MZK przebuduje trzy pętle autobusowe. Powstaną szybkie ładowarki dla elektrycznych autobusów
Rajd Polski przejedzie przez Przegibek i Jasienicę. W weekend czekają kierowców poważne utrudnienia
[FOTO] To będzie największa inwestycja drogowa od lat. Północna Obwodnica z 320 mln zł dofinansowania
List czytelnikaCzy w Bielsku-Białej powstanie Tesla Supercharger? Czytelnik apeluje o wsparcie w internetowym głosowaniu
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







