bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Sport

  • 20 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 2159

Podbeskidzie - GKS Bełchatów 1:1

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Choć po dwóch wyjazdowych zwycięstwach apetyty na trzy punkty były w Bielsku-Białej ogromne, mecz z GKS Bełchatów zakończył się remisem. Więc "Górale" do swego dorobku dopisali tylko jedno "oczko".

Podbeskidzie Bełchatów
Podbeskidzie - GKS Bełchatów 1:1 · fot. TS Podbeskidzie


Pierwsza połowa dla zawodników Podbeskidzia rozpoczęła się źle. Piłkarze z Bielska-Białej wyszli na ten mecz ewidentnie spięci presją jaka na nich ciążyła i oddali inicjatywę dobrze dziś dysponowanej drużynie gości. W szóstej minucie jedną z akcji bełchatowian na gola zamienił Seweryn Michalski. Było 0:1. "Górale" starali się odpowiedzieć golem ale lepszą grę pokazali dopiero w 20 minucie, kiedy Marek Sokołowski dośrodkował piłkę idealnie na głowę Roberta Demjana, a ten oddał strzał ale prosto w rękawice Emilijusa Zubasa. Do końca pierwszej części gry wynik już nie uległ zmianie, choć w 40 minucie Michał Mak fatalnie spudłował z pięciu metrów.

Druga połowa wyglądała zupełnie inaczej. Bielszczanie dążyli do zwycięstwa, grali wysokim pressingiem i atakowali drużynę gości. Przyjezdni starali się odpowiedzieć ale zostali zepchnięci do defensywy i ratowali się faulami. W 69 minucie jedną z wielu akcji gospodarzy na gola zamienił Fabian Pawela, który na boisku zastąpił Marko Ćetkovica. Później "Górale" mieli jeszcze pare dogodnych sytuacji jak ta Damiana Chmiela z 77 minuty kiedy trafił w poprzeczkę. Wynik do końca meczu nie uległ już zmianie.

TS PODBESKIDZIE BIELSKO - BIAŁA 1:1 (0:1) GKS BEŁCHATÓW

6'- Seweryn Michalski
69'- Fabian Pawela

TS PODBESKIDZIE: Richard Zajac, - Marek Sokołowski, Dariusz Pietrasiak, Bartłomiej Konieczny, Tomasz Górkiewicz, - Damian Chmiel, Dariusz Łatka,Marko Ćetković (35' Fabian Pawela), Adam Deja (55'- Anton Sloboda), Piotr Malinowski (46' Marcin Wodecki), - Robert Demjan
Ławka rezerwowych: Krzysztof Baran, Michal Piter-Bucko, Juraj Dancik, Anton Sloboda, Fabian Pawela, Marcin Wodecki, Mateusz Janeczko

GKS BEŁCHATÓW: Emiljus Zubas, - Raul Gonzalez, Maciej Wilusz, Seweryn Michalski, Rafał Kosznik, - Łukasz Madej (75' Krzysztof Michalak), Szymon Sawala, Kamil Wacławczyk, Grzegorz Baran, Bartosz Żurek (79'- Łukasz Wroński), - Mouhamadou Traore (17' Michał Mak)
Ławka rezerwowych: Damian Podleśny, Marcin Flis, Krzysztof Michalak, Łukasz Grzeszczyk, Kamil Późniak, Michał Mak, Łukasz Wroński

new / bielsko.info, źródło: TS Podbeskidzie

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj