bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Sport

  • 15 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 1183

Siatkarki bez szans na mistrzostwo

Po czwartym półfinale w rywalizacji BKS Aluprof - Tauron MKS poznaliśmy pierwszego finalistę. Niestety nie jest nim zespół z Bielska-Białej.

bks aluprof
Siatkarki z Bielska-Białej nie wykorzystały atutu własnej hali · fot. BKS Aluprof


Porażka oznacza koniec marzeń BKS Aluprof o mistrzostwie Polski. Z kolei Tauron MKS po raz pierwszy z historii awansował do finału mistrzostw Polski. Dąbrowianki mają więc szansę na podwójną koronę, bo przecież w tym roku sięgnęły także po Puchar Polski.

Bielszczanki zagrają o trzecie miejsce w Orlen Lidze i brązowe medale. Kto będzie rywalem BKS Aluprof, a kto Tauronu MKS dowiemy się w środę, gdy rozegrane zostanie decydujące spotkanie półfinałowe pomiędzy Bankiem BPS Muszynianką Karko a Atomem Treflem Sopot.

BKS Aluprof - Tauron MKS 1:3 (25:19, 17:25, 21:25, 16:25)

BKS Aluprof: Bergrova, Horka, Wołosz, Pelc, Sieczka, Cella, Sawicka (libero) oraz Szymańska, Czypiruk-Solarewicz, Łyszkiewicz, M. Wojtowicz, G. Wojtowicz.

Tauron MKS: Tokarska, Leys, Stacchiotti, Dirickx, Zaroślińska, Staniucha-Szczurek, Strasz (libero) oraz Kaczor, Skowrońska.

MVP: Joanna Kaczor (Tauron MKS).

ab / bielsko.info, źródło: BKS Profi Credit Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.