bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Sport

  • 14 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 1474

Ślepsk pokonany, BBTS w półfinale

Wygrane BBTS-u ze Ślepskiem w Bielsku-Białej jasno postawiły kwestię dalszego przebiegu rywalizacji. To bielszczanie udali się do Suwałk, by postawić pieczęć na awansie do półfinału rozgrywek zaplecza PlusLigi.

Trzeci mecz ułożył się dość podobnie do wcześniejszych, co najważniejsze jednak "hat-tricka" zaliczyli siatkarze BBTS-u, którzy w istocie zapewnili sobie miejsce w półfinale rozgrywek.

Z tego faktu cieszył się trener bielszczan, Janusz Bułkowski, który skomentował dla portalu Sportowebeskidy mecz w Suwałkach: - Na pewno spodziewaliśmy się trudnej przeprawy, choć - co pokazała pierwsza partia - siatkarze Ślepska nie do końca wierzyli, że są w stanie powalczyć, popełniając mnóstwo błędów. W drugim secie gospodarze postawili wszystko na jedną kartę, my nie ustrzegliśmy się pomyłek w ataku, stąd zacięta walka. Mieliśmy kilka setboli, ale nie udało się wygrać. Naszą siłą jest wszechstronny atak i tego potwierdzeniem był set trzeci i czwarty, w których przy dobrym przyjęciu kontrolowaliśmy grę. Generalnie mecz był podobny do tych w Bielsku-Białej. Kibicom mógł się podobać, bo dłuższych wymian po obronach nie brakowało.

Ślepsk Suwałki - BBTS Bielsko-Biała 1:3 (15:25, 31:29, 21:25, 22:25)

BBTS:
Maciończyk, Lewiński, Gaca, Kalembka, Wołosz, Błoński, Swaczyna (libero) oraz Kwasowski, Latocha.

ab / bielsko.info, źródło: sportowebeskidy.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.