bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Sport

  • 6 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 1771

Podbeskidzie wygrało z Ruchem!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

- Przyjechaliśmy do Chorzowa po 3 punkty, po "tlen" i jakąś jego dawkę znaleźliśmy - powiedział po spotkaniu z Ruchem Chorzów trener Podbeskidzia Bielsko-Biała, Czesław Michniewicz.

podbeskidzie
Radość po zwycięstwie z Ruchem · fot. Krzysztof Dzierżawa


Podbeskidzie Bielsko-Biała zwyciężyło w Chorzowie w meczu z Ruchem 3:1 i powiększyło swój dorobek o trzy punkty.

Pierwsza połowa meczu w Chorzowie zaczęła się tak, jak zapowiadali "Górale" i jak oczekiwali ich kibice. Zespół z Bielska-Białej grał twardo i "do przodu". Widać było, że "Górale" chcą szybko strzelić bramkę. I sztuka się udała. Marek Sokołowski pociągnął akcję w swoim stylu i mocno strzelił. Piotr Stawarczyk zatrzymał piłkę ręką w polu karnym i sędzia Paweł Gil nie miał wątpliwości - karny. Do piłki podszedł ten, który karnego wypracował czyli Marek Sokołowski i pewnym strzałem pokonał Michala Peskovica. Była 11 minuta meczu.

Druga połowa zaczęła się najlepiej jak mogła - w 49 minucie po pięknej akcji Damiana Chmiela jego strzał obronił bramkarz Ruchu, ale dobitka Roberta Demjana trafiła do siatki. Podbeskidzie objęło prowadzenie 2:0.

Po tym golu "Niebiescy" robili wrażenie zagubionych. Ich akcje bądź nie miały rytmu, bądź skutecznie rozbijała je obrona Podbeskidzia. A "Górale" groźnie kontratakowali.

Jednak w 88 minucie, w dość przypadkowej sytuacji Marek Zieńczuk strzelił gola dla Ruchu. Ale już w doliczonym czasie gry Robert Demjan wykorzystał błąd obrońcy Ruchu i ustalił wynik meczu na 3:1 dla Podbeskidzia.

-------

PODBESKIDZIE: Richard Zajac, - Tomasz Górkiewicz, Dariusz Pietrasiak, Bartłomiej Konieczny, Marek Sokołowski, - Piotr Malinowski (89'Mateusz Janeczko), Dariusz Łatka, Marko Ćetković (71'Fabian Pawela), Adam Deja (74'Michal Piter-Bucko), Damian Chmiel, - Robert Demjan

ups / bielsko.info, źródło: TS Podbeskidzie

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj