bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 18 marca 2013
  • wyświetleń: 1417

Janosikowe zwyciętwo w Luboniu

16 marca w Luboniu koło Poznania odbył się Puchar Polski Juniorów i Juniorek w Judo. Bardzo dobry wynik na zawodach odnotowało Podbeskidzie Towarzystwo Sportowe Janosik z Bielska-Białej.

W zawodach brało udział 89 zawodniczek i 166 zawodników z ponad 50 klubów. Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe Janosik z Bielska-Białej reprezentowane było przez trzech zawodników. Zdobyli oni dwa złote medale oraz siódme miejsce. Pękala Dawid w kategorii 55 kg (wygrywając cztery pojedynki) oraz Pękala Szymon w kategorii 73 kg (wygrywając sześć pojedynków) nie dali żadnych szans i zdominowali swoich rywali.

Na siódmej pozycji uplasował się Pękala Wojciech w kategori do 81 kg (wygrał trzy walki, dwie przegrał). Mimo skromnej reprezentacji w klasyfikacji medalowej mężczyzn "Janosik" zajął pierwsze miejsce, zaś w klasyfikacji punktowej mężczyzn drugie.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.