Sport
- 13 września 2024
- 21 września 2024
- wyświetleń: 2816
Charytatywny turniej piłkarski na rzecz Hospicjum w Bielsku-Białej
Za nami:
21 września Beskidzka Rada Olimpijska zaprasza na charytatywny turniej piłkarski, którego celem jest wsparcie Hospicjum Stacjonarnego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej. Spotkanie odbędzie się na boisku trawiastym przy ulicy Lajkonika.

Jak informuje Urząd Miejski w Bielsku-Białej, "do turnieju mogą się zgłaszać drużyny reprezentujące zakłady pracy, firmy lub grupy społeczne, np. nauczycieli, lekarzy, Straż Pożarną. Zgłoszenia do 18 września przyjmuje radny Rady Miejskiej w Bielsku-Białej Piotr Kochowski, nr tel. 514958204".
Mecze będą rozgrywane w składach 8-osobowych. Organizator zapewnia sędziów, puchary, medale i gorący posiłek. Podczas turnieju zbierane będą datki na hospicjum. Chętni będą je mogli wpłacać przedstawicielom Salwatoriańskiego Stowarzyszenia Hospicyjnego w dniu rozgrywania turnieju.
ZOBACZ TAKŻE
DzisiajKrwiobus ponownie przy Ratuszu. 18 czerwca kolejna akcja krwiodawstwa w Bielsku-Białej
Lepszy start dla noworodków. Neonatologia Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej z nowym sprzętem od WOŚP
Bezpieczeństwo mieszkańców pod znakiem zapytania. Radny alarmuje
„Salony miejskie” zamiast drogi? Pomysł na Cyniarską
300 metrów niebezpiecznej drogi dziennie. Problem na ul. Konopnickiej
Perła architektury w rozsypce. Czy musi dojść do tragedii?
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









