bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 7 marca 2013
  • wyświetleń: 1450

Atemi z czterema medalami

Ponad 850 zawodników z 15 państw wzięło udział w IX Pucharze Świata w karate WKF - Harasuto Cup. Z łódzkich zawodów z bardzo dobrym wynikiem wrócili zawodnicy bielskiego klubu Atemi.

karate atemi
fot. Atemi Bielsko-Biała


atemi karate
Atemi z czterema medalami · fot. Atemi Bielsko-Biała


Bielscy karatecy w konkurencjach indywidualnych wywalczyli 4 brązowe medale. Brązowymi medalistami pucharu zostali: Eliza Gaweł w konkurencji kumite indywidualne młodziczek (12-13 lat) kategoria wagowa (+50 kg) oraz w konkurencji kata indywidualne kadetek (14-15 lat), Weronika Abratańska w konkurencji kata indywidualne młodziczek (12-13 lat) i Maciej Wilczek w konkurencji kata indywidualne młodzieżowców (18-20 lat).

Bielszczaninie tuż za podium uplasowali się juniorzy: Mateusz Tomiczek i Dawid Gaweł, przegrywając walki repasażowe o miejsca trzecie.

Zawody Harasuto Cup rozgrywane są w ramach Centralno-Europejskiej Ligii Karate, a kolejne edycje zawodów odbywają się w Bratysławie, Pilźnie oraz w Budapeszcie.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.