Sport

  • 15 czerwca 2024
  • wyświetleń: 1844

Bielski policjant został podwójnym mistrzem Polski w Jiu-Jitsu. Teraz powtórzył swój wyczyn

W maju sierż. Dawid Pach policjant z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, został podwójnym mistrzem Polski podczas czwartej edycji międzynarodowych mistrzostw w Jiu-Jitsu odbywających się w Tarnowie Podgórnym. Obecnie powtórzył swój wyczyn, wygrywając mistrzostwa służb mundurowych.

Bielski policjant został podwójnym mistrzem Polski w Jiu-Jitsu. Teraz powtórzył swój wyczyn
Bielski policjant został podwójnym mistrzem Polski w Jiu-Jitsu. Teraz powtórzył swój wyczyn · fot. KMP w Bielsku-Białej


"8 czerwca 2024 roku w Mińsku Mazowieckim odbyły się 4 Mistrzostwa Służb Mundurowych w Bjj Gi i No GI 2024 w brazylijskim Jiu-Jitsu. Komendę Miejską Policji w Bielsku-Białej reprezentował sierż. Dawid Pach, który i tym razem stanął na podium, zdobywając dwa złote medale". - możemy przeczytać na stronie komendy miejskiej policji w Bielsku-Białej

Funkcjonariusz prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej zachwycił świat brazylijskiego Jiu-Jitsu, zdobywając podwójne mistrzostwo Polski podczas międzynarodowych zawodów, które odbyły się w Tarnowie Podgórnym w kwietniu 2024 roku.

"Również tym razem zdeklasował rywali, wygrywając wszystkie walki przed czasem.
Jak sam mówi pomimo licznych kontuzji, których nabawił się podczas przygotowań do zawodów, udało się wystartować i zdobyć dwa złote krążki
". - dodaje komenda miejskiej policji w Bielsku-Białej.

Zac / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.