Sport

  • 31 maja 2024
  • 2 czerwca 2024
  • wyświetleń: 352

Zawody crossfitowe oraz moc atrakcji w Parku Słowackiego. Już w ten weekend

Za nami:

Już w najbliższy weekend (1-2 czerwca), Park Słowackiego w Bielsku-Białej stanie się areną Ogólnopolskich Zawodów Crossfitowych Impact Cross Games. To gratka dla miłośników tej widowiskowej dyscypliny sportu, którzy będą mogli na żywo podziwiać zmagania najlepszych polskich zawodników.

Moc atrakcji w Parku Słowackiego. Już w ten weekend
Moc atrakcji w Parku Słowackiego. Już w ten weekend · fot. Impact Cross Games


W trakcie trwania rywalizacji na terenie Orlika będzie można wziąć udział m.in. w zorganizowanych zajęciach sportowych dla dzieci i dorosłych. To świetna okazja, żeby spróbować treningu jogi, fitness lub treningu funkcjonalnego pod okiem trenerów Klubu Impact.

Treningi i zabawy koszykarskie poprowadzą specjaliści z Basket Hills Bielsko-Biała. Nie zabraknie sportowych konkursów z nagrodami.

Organizatorzy szykują również mega atrakcję dla młodych fanów eSportu. Gościem specjalnym wydarzenia będzie znany gracz i youtuber Ospanno, który wraz z zawodnikiem UFC Robertem Bryczkiem, zaprosi młodzież do specjalnej strefy gamingowej. Rywalizacja w UFC na ekranie zapowiada się bardzo emocjonująco.

Na pyszne streetfoodowe dania zaprosi ekipa restauracji Szpilka. Wydarzenie uświetni, prezentując specjalny układ taneczny, grupa Prywatnej Szkoły Baletowej. Najmłodsi będą mogli uczestniczyć w pokazach samochodów specjalnych służb mundurowych. Tego dnia pojawią się między innymi funkcjonariusze policji z czworonożnym pomocnikiem, Straż Pożarna i wojskowi z jednostki w Bielsku-Białej. Zawodnicy reprezentujący służby mundurowe również będą brać udział w rywalizacji sportowej, w oddzielnej kategorii.

To nie koniec listy atrakcji w parku na ten weekend, ponieważ w namiocie Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbywać się będzie Piknik Naukowy w ramach XXIV Beskidzkiego Festiwalu Nauki i Sztuki, również obfitujący w ciekawe i rozwijające aktywności.

Zawody crossfitowe oraz moc atrakcji w Parku Słowackiego. Już w ten weekend

Zac / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.