Sport

  • 8 maja 2024
  • 12 maja 2024
  • wyświetleń: 2468

Święto siatkówki pod Dębowcem. Ważny mecz Polek przed rozgrywkami Ligi Narodów

Za nami:

Już 9 i 10 maja żeńska reprezentacja Polski zmierzy się z Holandią. Mecz odbędzie się w Bielsku-Białej.

Dwumecz Polska-Holandia pod Dębowcem
Święto siatkówki pod Dębowcem. Ważny mecz Polek przed rozgrywkami Ligi Narodów - zdjj. ilustracyjne · fot. FOT. VOLLEYBALL WORLD, CEV, 18 STYCZNIA 2024


Już w najbliższy czwartek i piątek o godzinie 18.30 na Hali Widowiskowo-Sportowej im. Zbigniewa Pietrzykowskiego przy ulicy Karbowej 26 odbędą się sparingowe spotkania polskiej reprezentacji siatkarek z drużyną Holandii. To nie lada gratka dla kibiców siatkówki, jest to również okazja do zobaczenia biało-czerwonych w akcji.

Reprezentacja Holandii w siatkówce kobiet obecnie zajmuje wysokie, 10. miejsce w rankingu FIVB. W ubiegłym sezonie Holenderki zaprezentowały się znakomicie, pokonując faworyzowane Polki w meczu Ligi Narodów, co z pewnością było sporą sensacją. Dlatego emocje na meczu towarzyskim mogą sięgnąć zenitu.

Jak poinformował BBOSiR bilety na to wydarzenie dostępne są tylko i wyłącznie w sprzedaży internetowej, poprzez serwis ebilet.pl.

Dwumecz Polska-Holandia pod Dębowcem
Dwumecz Polska-Holandia pod Dębowcem · fot. Bielsko Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Zac / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.