Sport

  • 8 maja 2024
  • 12 maja 2024
  • wyświetleń: 5866

Weekendowe utrudnienia w ruchu, w związku z wyścigiem kolarskim i zawodami biegowymi

Za nami:

Szykują się weekendowe utrudnienia w ruchu. będą one spowodowane wyścigiem kolarskim Silesian Classic oraz biegiem Magurki.

Weekendowe utrudnienia w ruchu, w związku z wyścigiem kolarskim i zawodami biegowymi
Weekendowe utrudnienia w ruchu, w związku z wyścigiem kolarskim i zawodami biegowymi - zdj. ilustracyjne · fot. Facebook / Fundacja Gwardia Katowice


W sobotę 11.05 między godziną 14:15 a 19:00 w związku z organizacją wyścigu kolarskiego Silesian Classic, wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu drogowym podczas przejazdu kolarzy ulicami Bielska-Białej.

Ruch kolarzy będzie odbywał się ulicami Karbową, al. Armii Krajowej, Gościnną, Karpacką, Jeżynową, Antyczną, Wapienicką, Cieszyńską, Jaworzańską, Storczyków, Zapory, Tartaczną, Dębowiec, Skarpową.

Wydział Komunikacji bielskiego Urzędu Miejskiego poinformował o utrudnieniach w kursowaniu autobusów linii 7, 10, 16, 20. Ponadto, w wyżej wymienionych godzinach zmienione zostają trasy przejazdu następujących linii:
  • linia nr 3 — kursy do Szpitala Wojewódzkiego będą realizowane z pominięciem ul. Kolistej i Gościnnej — w zamian autobusy obsłużą przystanki Os. Karpackie Kościół oraz Armii Krajowej Szpital Wojewódzki (kursy do przystanku Os. Karpackie kursują bez zmian),
  • linia nr 7 — kursowanie na trasie Wapienica Dzwonkowa - Kamienica, odcinek Kamienica — Szyndzielnia zostaje wyłączony z obsługi,
  • linia nr 8 — kursowanie na trasie Warszawska Dworzec — Szpital Wojewódzki, odcinek Szpital Wojewódzki — Szyndzielnia zostaje wyłączony z obsługi,
  • linia nr 16 — kursowanie na trasie Warszawska Dworzec — Wapienica Centrum, odcinek Wapienica Centrum — Wapienica Zapora zostaje wyłączony z obsługi.


Bezpośredni dojazd/powrót z rejonu Szyndzielni i zapory w Wapienicy komunikacją miejską w podanych godzinach nie będzie możliwy. Kursowanie autobusów na wyłączonych odcinkach zostanie przywrócone niezwłocznie po otwarciu dla ruchu zamkniętych ulic przez policję.

SILESIAN CLASSIC Bielsko-Biała
SILESIAN CLASSIC Bielsko-Biała · fot. Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej


Jak podaje MZD Bielsko-Biała, utrudnień należy spodziewać się również w niedzielę 12.05 w godzinach od 10:55 do 11:15. Z powodu biegu Magurki z ruchu zostaną wyłączone ulice: Pikowa i Małej Straconki w Bielsku-Białej.

Bieg Magurki
Bieg Magurki · fot. Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej

Zac / bielsko.info

źródło: MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.