Sport

  • 12 kwietnia 2024
  • 16 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 8945

Popularny youtuber tworzy tor do driftu i siedzibę marki energetyków w Pszczynie!

Kamil Labudda to cieszący się olbrzymią popularnością twórca cyfrowy, znany pod pseudonimem "Budda". Na swoim kanale Budda.tv prezentuje i testuje samochody sportowe. Youtuber obraca sporym kapitałem. Parę dni temu wypuścił na rynek także autorski energetyk Doze, a przy okazji zaprezentował Doze Land - siedzibę marki, w której tworzy m.in. tor do driftu. Portal pless.pl poinformował, gdzie znajduje się inwestycja. Chodzi o pszczyńskie osiedle Polne Domy, tereny byłego zakładu Kompost Wrona.

Budda - youtuber tworzy tor do driftu i siedzibę marki energetyków w Pszczynie!
Budda - youtuber tworzy tor do driftu i siedzibę marki energetyków w Pszczynie! · fot. materiały prasowe / Budda TV


Budda to twórca internetowy znany przede wszystkim wśród młodzieży. Jego kanał na Youtubie Budda.TV, jak i sam Kamil Labudda cieszą się obecnie olbrzymią popularnością. Influencer w szerszych kręgach zasłynął kilkoma akcjami charytatywnymi. W ubiegłym roku podrzucił pod dom dziecka w Długiem koło Krosna skrzynię wypełnioną słodyczami, zawierającą także 100 tys. złotych w gotówce. Taką samą kwotą zasilił skarbonkę podczas tegorocznego finału WOŚP. Z kolei styczniowa transmisja loterii "7 aut X Budda", w której losowani byli zwycięzcy luksusowych samochodów oraz drogich gadżetów, zapewniła mu największą w historii polskiego Internetu oglądalność. Twórca dorobił się nawet filmu dokumentalnego, opowiadającego o jego życiu i osiągnięciach. Aktualnie Budda zajmuje się promocją swojego nowego produktu - energetyku Doze.

wrona budda
Siedziba marki, stworzonej przez Buddę - Polne Domy w Pszczynie · fot. kadr z wideo / Budda. TV


Wraz z wejściem napoju na rynek, 25-letni Kamil Labudda, opublikował na swoim kanale nowy film reklamowy, w którym chwali się nie tylko premierą energetyku, ale też miejscem o nazwie Doze Land, czyli siedzibą marki Doze. "Kupiliśmy siedzibę" - informuje już w tytule materiału. Nie podaje wprost konkretnej lokalizacji, jednak kadry nie pozostawiają wątpliwości - Doze Land powstaje na terenach byłych zakładów Kompost Wrona na osiedlu Polne Domy w Pszczynie.

YouTuber Budda kupił teren po zakładach Wrony na Polnych Domach
YouTuber Budda zagospodaruje teren po zakładach Wrony na Polnych Domach · fot. kadr z filmu / Budda TV


Obszar ma 55 000 m. kw., z czego 8 200 m. kw. zajmuje wylany rok temu asfalt, którego powierzchnia ma być w przyszłości powiększona do 14 000 m. kw. i służyć jako tor do driftu. Największy budynek na tym terenie ma zostać podzielony na części: mieszkalną, studyjną, mechaniczną oraz garażową. Siedziba obejmuje również prywatne jezioro, a reszta infrastruktury wypełniona będzie "masą narzędzi oraz miejsc, które pozwolą samej marce, ale również jej ambasadorom tworzyć możliwie jak najlepszy kontent dla polskiego Youtube'a".

[WIZUALIZACJA] Wielki kompleks Buddy na Polnych Domach w Pszczynie · fot. Budda TV


Youtuber relacjonuje w nagraniu, że tereny pod siedzibę jego nowej marki zostały zakupione już 1,5 roku temu, a rok temu wylano tutaj asfalt - kadry, które uwieczniły ten etap również znajdziemy w najnowszym materiale wideo Buddy. Influencer mówiąc o najnowszym projekcie, podkreśla jego gigantyczny rozmach.Więcej o projekcie Buddy na pszczyńskim portalu pless.pl: Budda - youtuber tworzy tor do driftu na terenach byłego zakładu Kompost Wrona.

ar, Elżbieta Goraus / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Doze Land w Pszczynie" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Doze Land w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Doze Land w Pszczynie" podaj