Sport

  • 11 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 745

Wielki, światowy tenis ponownie zawita do Bielska-Białej. Już wkrótce!

Materiał partnera:

Beskidzki Klub Tenisowy Advantage Bielsko-Biała nie spoczywa na laurach i dąży do ciągłego rozwoju. Dlatego też w tym roku, po zeszłorocznym sukcesie organizacyjnym, zarząd klubu podjął decyzję o organizacji dwóch turniejów międzynarodowych z cyklu International Tennis Federation World Tennis Tour!

W dniach 12 do 18 sierpnia odbywać będzie się turniej męski ITF M15, natomiast w ostatnim tygodniu wakacji (26 sierpnia do 1 września) rywalizować będą kobiety - ITF W15. Oba turnieje dotowane będą kwotą 15 tys. dolarów.

Zawodniczki i zawodnicy niemal z całego świata przez rywalizować będą o tytuł w grze pojedynczej oraz podwójnej. Będą to jedne z najbardziej prestiżowych imprez wśród zawodowych turniejów tenisa w Polsce.
W trakcie trwania turnieju organizatorzy przewidują masę imprez towarzyszących - Players Party, KIDS Day (dzień tenisowych atrakcji dla najmłodszych) oraz amatorski turniej w ramach rozgrywek Beskidzkiej Ligi Tenisa.

Organizacja tak dużych turniejów niestety pochłania olbrzymie środki finansowe, pomimo pomocy Polskiego Związku Tenisowego oraz Urzędu Miasta Bielsko-Biała Beskidzki Klub Tenisowy Advantage ciągle poszukuje sponsorów oraz partnerów, którzy wsparliby ich w tworzeniu tych wydarzeń sportowych.

Zainteresowanych zapraszamy do współpracy!

Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała


Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała


Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała

43-346 Bielsko-Biała
ul. Ceramiczna 20

tel. (33) 810-30-55
kom. 792707074
kom. 501307154Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Advantage" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Advantage

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Advantage" podaj