bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 18 lutego 2013
  • 20 lutego 2013
  • wyświetleń: 1792

Czy Górale zostaną w ektraklasie?

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Po wolnej niedzieli zespół Podbeskidzia rozpoczął ostatni etap przygotowań przed startem rundy wiosennej T-Mobile Ekstraklasy.Podbeskidzie, trening
Górale na pierwszych zajęciach · fot. K. Dzierżawa / tspodbeskidzie.pl


"Operacja" Jagiellonia Białystok rozpoczęła się w poniedziałkowe przedpołudnie. Dwie jednostki zajęciowe zaplanowano na kolejny dzień. Intensywnie zapowiada się również środa dla piłkarzy Podbeskidzia. Podopieczni trenera Dariusza Kubickiego nie tylko będą trenować, ale i spotkają się z kibicami podczas oficjalnej prezentacji zespołu w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park w Bielsku-Białej (od godziny 18:00). Wówczas to zaprezentuje się ostateczna kadra bielskiej drużyny na wiosenne zmagania ekstraklasowe.

Treningi w godzinach zbliżonych do meczowej z nadchodzącej soboty, bielszczanie przejdą w czwartek oraz piątek. Na dwie godziny przed meczem 23 lutego pojawią się na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Wiosenna premiera starciem 16. kolejki T-Mobile Ekstraklasy przeciwko Jagiellonii Białystok rozpocznie się o godz. 13:30.

ab / bielsko.info
źródło: TS Podbeskidzie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj