Reklama

Sport

  • 7 lutego 2024
  • wyświetleń: 1023

Akcja #AktywnaŚroda się w tym tygodniu nie odbędzie. Przegraliśmy z pogodą

Ze względu na bardzo niekorzystne warunki pogodowe (silny wiatr i prognozowane opady deszczu po południu) wspólnie skiturowe wyjście w ramach akcji "Aktywna Środa" się dziś nie odbędzie. Z niecierpliwością czekamy na poprawę warunków.

https://www.szczyrkowski.pl/
Hala Skrzyczeńska - aktualne warunki, stan na godzinę 12.30 · fot. szczyrkowski.pl


Czekaliśmy do ostatniej chwili, licząc na jakiś cud w prognozach pogody. Na horyzoncie solidnej zimy jednak nie widać. Nie ma co się łudzić - najbliższe dni to dodatnie temperatury. W weekend nawet kilkanaście stopni powyżej zera. Pokrywa śnieżna topnieje w oczach, więc nie wiadomo czy w kolejną środę (14.02) uda się gdziekolwiek pochodzić na turach. Będziemy obserwować sytuację. Poniżej można wpisać swój adres mailowy. Otrzymacie powiadomienie o kolejnych wspólnych wyjściach w góry.

sid / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Aktywna środa z bielsko.info" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Aktywna środa z bielsko.info

Zapraszamy Was na cykliczne, wspólne wyjścia w góry na skiturach. Brak sprzętu i doświadczenia nie stanowi problemu. Pomyśleliśmy o jednym i drugim. W każdą środę o godzinie 17.30 spotykamy się pod wypożyczalnią Pamirbike w Szczyrku przy ul. Salmopolskiej 14 (naprzeciwko ośrodka Szczyrk Mountain Resort). Mamy pół godziny na skompletowanie sprzętu i zapoznanie, po czym ruszamy na skiturowe wyjście w Beskidy. Udział we wspólnym spacerze jest darmowy i ma za zadanie promować zdrowy styl życia. Zapisy - aktywnasroda@bielsko.info. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Aktywna środa z bielsko.info" podaj