Reklama

Sport

  • 1 lutego 2024
  • 3 lutego 2024
  • wyświetleń: 1180

Trwają ferie zimowe na lodowisku. Działać będzie do końca lutego

Za nami:

Nauka jazdy na łyżwach, bal przebierańców czy konkurs fotograficzny - na bielskim lodowisku przy ul. Słowackiego sporo się dzieje w czasie ferii.

Bielskie lodowisko będzie czynne tylko do 28 lutego.
Bielskie lodowisko będzie czynne tylko do 28 lutego. · fot. BBOSiR


Do 18 lutego trwa konkurs na zdjęcie z lodowiska na instagramie z hashtagiem #BBOSiR. Zdjęcia należy wysyłać na adres marketing@bbosir.bielsko.pl, czekają atrakcyjne nagrody, szczegóły tutaj.

Jeszcze do piątku (2 lutego) oraz w przyszłym tygodniu (5-9 lutego) odbywać się będzie nauka jazdy na łyżwach dla dzieci i młodzieży do 13 roku życia. O 8:00 odbywają się zajęcia dla początkujących, a o 9:00 dla chcących doskonalić swoje umiejętności.

10 lutego (sobota) o godzinie 10.00 odbędą się zawody w jeździe szybkiej na czas dla dzieci i młodzieży. Koszt biletu 5 złotych.

Tego samego dnia (godzina 11.00) odbędzie się bal przebierańców dla najmłodszych. Dla najbardziej oryginalnie przebranych uczestników przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody niespodzianki. Koszt biletu 5 złotych.

14 lutego na naszym obiekcie nie może zabraknąć święta zakochanych a więc Walentynek, które rozpoczną się o godzinie 19.30. Koszt biletu także 5 złotych.

Sezon na lodowisku zakończy się ostatkami w dniach 26-28 lutego, kiedy to bilety na ostatnie dwie tury również będą w cenie 5 złotych. 28 luty będzie ostatnim dniem funkcjonowania lodowiska w sezonie zimowym.

kr / bielsko.info

źródło: BBOSiR Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.