Reklama

Sport

  • 30 stycznia 2024
  • wyświetleń: 1371

Górale wylatują do Turcji. Zagrają dwa sparingi

Podbeskidzie Bielsko-Biała we wtorek (30 stycznia) wyleci na zgrupowanie do tureckiego Side, gdzie będzie przebywać do 10 lutego. W tym czasie zmierzy się w sparingu z liderem zaplecza rumuńskiej ekstraklasy oraz liderem bośniackiej najwyższej klasy rozgrywkowej.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice - 3.9.2023
fot. kr / bielsko.info


Zagraniczne zgrupowanie klub planował od dłuższego czasu - jego ważną rolę podkreślał w wywiadzie z naszym portalem trener Dariusz Marzec - ale dopiero po rozegraniu kilku sparingów w regionie doszło ono do skutku.

Podbeskidzie na ostatni mecz towarzyski pojechało na Słowację, gdzie piłkarze z Bielska-Białej podejmowali MSK Żylina - wicelidera słowackiej ekstraklasy. Potyczka ta zakończyła się wysoką porażką ekipy spod Klimczoka - przegrali 5:0. Skrót spotkania można zobaczyć poniżej:W Turcji zaplanowane zostały dwa mecze kontrolne drużyny trenera Marca. 1 lutego zmierzą sięz liderem rumuńskiej drugiej ligi (odpowiednikiem polskiej I Ligi)CSC Selimbar, a 5 lutego z FK Borac Banja Luka - dwukrotnym mistrzem Bośni, aktualnym liderem tamtejszej ekstraklasy.

kr / bielsko.info

źródło: TS Podbeskidzie

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.