Reklama

Sport

  • 25 stycznia 2024
  • wyświetleń: 564

Wkładki footbalance w Power of Science!

Materiał partnera:

Firma Power of Science już od kilku lat współpracuje z firmą Footbalance Polska! Dzięki niej możemy dobierać odpowiednie wkładki do butów dla tych, którzy wykonują w życiu każdą aktywność sportową bądź mniej sportową jak po prostu spacer.

Power of Science


Po co komu te wkładki?!
Jeśli zastanawiałeś wielokrotnie podczas chodzenia, biegania, jazdy na rowerze, gry w piłkę nożną lub jakąkolwiek inną formę aktywności, że Twoje stopy na przykład bolą, drętwieją, robią się odciski - to te wkładki są dla Ciebie!

Footbalance to fiński system 100% indywidualnie formowanych wkładek do butów z dynamicznym wsparciem sklepienia stopy.

Wkładki footbalance skutecznie pomagają w terapii miedzy innymi: - halluksów i paluchów koślawych, - płaskostopia, - nerwiaka Mortona, - zapalenia rozcięgna podeszwowego, - ostróg piętowych, - modzeli i odcisków, - metatarsalgii, - palców młotowatych i młoteczkowanych, - kolana skoczka i biegacza, - tibial stress, - koślawości i szpotawości pięty, - choroba HaglundaSevera, - leczenia pokontuzyjnego, - korektwy wad postawy, - prewencji.

Power of Science


Zapraszamy do naszego Studio po dobór odpowiednich wkładek!
Czas wizyty wraz z uformowaniem wkładek to maksymalnie 30 minut!
Koszt wkładek 350 zł.
Tel. 603 501 802Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.